Jak nie zginąć w grze Fortnite?

Gra Fortnite jest połączeniem strzelanki oraz akcji. Pamiętajmy jednak, że podstawowym celem jest to, aby przetrwać. Nie możemy więc skupiać się na tym, aby mordować przeciwników. Nasze siły muszą być skierowane na osiągnięcie zamierzonego celu. Musimy odpierać ataki, a także pokonać konkurencję. Poniżej przedstawiono sprawdzony wskazówki na to, jak nie dać się unicestwić.

Zbieraj medykamenty
Niezwykle istotne jest to, aby zbierać znalezione po drodze bandaże oraz apteczki. Są one niezbędne do tego, aby naładować swój pasek energii. Jest to szczególnie ważne podczas ekstremalnych sytuacji np. w momencie, gdy stoczymy potyczkę z przeciwnikiem, czy też staniemy się ofiarą burzy. Im więcej medykamentów, tym lepiej. Pamiętajmy, aby zawsze mieć je w swoim ekwipunku. Jest to olbrzymie wsparcie w momencie, gdy możemy zginąć.

Miej przy sobie kilof
W grze Fortnite musimy zbierać sporą ilość przedmiotów np. od pokonanych przeciwników. Dobrze jest mieć przy sobie kilof. Jest to broń, która najlepiej sprawdzi się w takiej sytuacji. Dzięki temu, że kilof będziemy trzymać w ręce, to zrobimy miejsce na nową broń. Jest to często wykorzystywana taktyka, która może ułatwić nam rozgrywkę.

Nie zapomnij o surowcach
Surowce, takie jak np. glina lub drewno, potrzebna nas są do budowy konstrukcji, dzięki którym obejmiemy przewagę nad wrogiem. Nie zapominajmy więc o tym, że pełnią one ogromną rolę w rozgrywce. Więcej przydatnych informacji na temat gry znajduje się na stronie Fortnite.pl. Jest to miejsce, które zatrzyma na dłużej prawdziwych miłośników Fortnite.

Zobacz również: Battle Royale

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *