Pokoje w Mielnie

Przed Sylwestrem każdy ma ochotę gdzieś się wybrać. Ze względu na to, że z roku na rok, jest coraz mniej śniegu i do nart bardziej nadają się Alpy, niż Tatry, to dobrym wyborem będzie Mielno.

Jest do niewielka, nadmorska miejscowość. Położona około 12 km od Koszalina Bardzo urokliwa i cicha. Jedną z atrakcji Mielna jest Aleja Lipowa. Jest to droga prowadząca z Mielna do Mielenka. Wyróżnia się tym, że można ją przebyć przez las lub chodnikiem i rośnie wzdłuż niej 150 lip.

W Mielnie warto zobaczyć również park linowy oraz Pomnik Jelenia. Dobrym miejscem, gdzie można się zatrzymać w Mielnie jest Pensjonat Zacisze. Mieści się on w Mielnie, przy ulicy Gdańskiej 6. Oferuje piękne, eleganckie, pełne przepychu pokoje, nawiązujące do stylu pałacowego. Pensjonat znajduje się w cichej okolicy, niedaleko plaży. Pensjonat został wybudowany, w lesie, wśród drzew. Nie dobiegają do niego hałasy z pobliskich lokali. Bliskość morza (300 m), zachęca do wynajęcia pokoju właśnie w tym pensjonacie. Co więcej, pensjonat mieści się tylko 200 m od jeziora Jamno, więc o każdej porze dnia bez problemu można się tam wybrać. Warto zwrócić uwagę również na to, że pokoje mają wysoki standard i zapewniają gościom komfortowy wypoczynek, z dala od zgiełku. W ofercie znajduje się aż 16 pokojów, dla jednej lub dwóch osób. W każdym pokoju jest łazienka, telewizor oraz dostęp do internetu. To taka podstawa, ale w dzisiejszych czasach trudno jest znaleźć nadal pokoje z łazienkami. Warto jest wynająć pokoje w Mielnie.

Źródło: Pokoje w Mielnie

One comment Add yours

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *