Wynajem bagażników

Wiele osób posiadających samochody osobowe od czasu do czasu potrzebuje skorzystać z bagażnika, który umiejscowić można na dachu samochodu. Nie każdy pojazd wyposażony jest w taki bagażnik. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom tych osób powstały przedsiębiorstwa specjalizujące się w wynajmie bagażników na określony przez klienta okres czasu. Możliwości zamontowania takich bagażników jest bardzo wiele przez co dostępne są one praktycznie na każdy samochód. Oferty przedsiębiorstw dotyczące wynajmu bagażników są praktycznie nieograniczone, a cena wynajmu zależy od takich czynników jak:
– długość wynajmu,
– jakość bagażnika,
– dodatkowe elementy antykradzieżowe,
– zakres ubezpieczenia bagażnika oraz
– status „stałego klienta” dzięki, którym istnieje możliwość otrzymania zniżek.

Przedsiębiorstwa oferujące wynajem bagażników dostępne są na terenie całego kraju w oddziałach stacjonarnych jak i istnieje możliwość rezerwacji bagażnika on-line. Cena za wynajem boksów/bagażników rowerowych przedstawia się następująco:

Carver 6.3 / 192 x 64 x 42 ( 330 litrów / 75 kg ) 15 zł / doba
Carver 5.5 / 178 x 78 x 42 ( 400 litrów / 75 kg ) 20 zł / doba
Menabo / 198 x 79 x 37 ( 460 litrów / 75 kg ) 25 zł / doba

Podane ceny są rzeczywiste i dotyczą oferty jednego ze sklepów trudniących się wynajmem bagażników. W celu zapewnienia gwarancji i dostępności wynajmowanego box’a / bagażnika należy zarezerwować wcześniej konkretny box / bagażnik na dany okres wynajmu. Taka zagwarantuje, że nikt w międzyczasie nie pozbawi nas możliwości wynajmu konkretnie wybranego bagażnika / boxa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *