Tajemnice pięknej twarzy

Praktycznie wszystkie kobiety bez wyjątku chcą być piękne i przez wiele lat zachować zdrowy, młodzieńczy wygląd. W tym celu panie stosują najróżniejsze kosmetyki i coraz częściej korzystają z zabiegów medycyny estetyczniej.
Tymczasem okazuje się, że zdrową cerę i wygląd twarzy można osiągnąć prostym sposobem, bez ingerencji chirurga plastycznego. Rozwiązaniem jest tzw. pielęgnacja koreańska. Nie od dziś wiadomo, że Azjatki, jak żadne inne kobiety na kuli ziemskiej potrafią przez wiele lat wyglądać zdrowo i młodo. Dopiero teraz jednak udało się odkryć ich tajemnicę. Kliknij tu.
Tkwi ona przede wszystkim w umiejętnym korzystaniu z naturalnych kosmetyków, a także stosowaniu kilku istotnych zasad. Punktem wyjścia jest oczyszczenie twarzy. Bez usunięcia resztek makijażu nie można przejść do kolejnego etapu, którym jest dokładne umycie twarzy. Po jej oczyszczeniu odpowiednimi preparatami, można przystąpić do złuszczania martwego naskórka. Po tym etapie skóra twarzy może być nieco podrażniona, dlatego konieczne jest jej tonizowanie i przywrócenie jej odpowiedniego ph. Dopiero na tak przygotowaną skórę możemy zacząć nakładać naturalne kremy i odżywki. Wskazane jest także stosowanie maseczek, a w słoneczne dni kremów z filtrami chroniącymi przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym.
Stosując się do tych kilku prostych zasad i używając regularnie kilku polecanych kosmetyków już po kilkunastu zabiegach można dostrzec efekt i zyskać piękną cerę oraz zdrowy wygląd. Dokładnie taki, jaki mają Azjatki.

Autor: http://smartnest.pl/pielegnacja-koreanska-moje-wybory/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *