5 miejscowości nad Bałtykiem, które warto odwiedzić w 2021 roku

Wczasy nad Bałtykiem w 2021 roku? Chociaż w obecnej sytuacji epidemii koronawirusa trudno przewidzieć wygląd letnich wakacji w tym roku, to jednak niektórzy już teraz planują swoje wyjazdy. Jakie miejscowości warto wziąć pod uwagę?

Top 5 miejsc na wczasy nad Morzem Bałtyckim

1. Gdańsk – to najlepszy wybór dla fanów zabytków i historii. Gdańsk ma jedną najpiękniejszych Starówek w całej Polsce oraz czyste kąpieliska, które doskonale nadają się do wypoczynku razem z całą rodziną.
2. Hel – Półwysep Helski to wiele ciekawych atrakcji dla miłośników aktywnego i leniwego wypoczynku. Ze względu na pomyślne wiatry to popularny kierunek dla amatorów windsurfingu i kitesurfingu.
3. Świnoujście – to tam wznosi się najwyższa latarnia na polskim wybrzeżu i czeka wiele innych atrakcji, także dla miłośników militariów.
4. Ustka – to jedna z popularnych miejscowości nad polskim morzem, która słynie z pięknych plaż. Po sztormie można znaleźć na nich bursztyny.
5. Międzyzdroje – doskonała propozycja nie tylko dla fanów filmu, ponieważ znajduje się tam polska Aleja Gwiazd. Do aktywnego wypoczynku zapraszają także ścieżki Wolińskiego Parku Narodowego.

Nocleg nad Bałtykiem w reżimie sanitarnym

Trudno wskazać, jak będą wyglądać wakacje w 2021 roku, ale na pewno nadal konieczne będzie przestrzeganie zasad reżimu sanitarnego.

Nowoczesne apartamenty wakacyjne nocleg Świnoujście – to oferta dla osób poszukujących nie tylko wygodnego, lecz też bezpiecznego noclegu. Własne mieszkanie z pełnym wyposażeniem to mniejsze ryzyko podczas wakacyjnego wypoczynku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *