Best Western Grand Hotel w Kielcach

Szukając dobrego hotelu w tym regionie warto również wziąć pod uwagę Best Western Grand Hotel znajdujący się w Kielcach. Usytuowany jest on w samym centrum miasta, obok głównego deptaku przy ul. Sienkiewicza. Dzięki swej doskonałej lokalizacji stanowi idealną bazę wypadową dla wypoczywających tutaj turystów, którzy zechcą wybrać się w góry.

Goście znajdą tu nie tylko spokój oraz piękne widoki, ale także odpowiednie wyposażenie i wysoki standard. Czterogwiazdkowy Grand Hotel w Kielcach posiada 120 wygodnych pokoi 1-, 2- i 3-osobowych, a także 2 ekskluzywne apartamenty. Wszystkie pomieszczenia mieszkalne urządzone są na wysoki standard.

W Hotelu znajduje…

W Hotelu znajduje się doskonała Restauracja Victoria, Oranżeria oraz Kawiarnia Klimt. Natomiast o dobrą kondycję gości zadbają terapeuci z gabinetów masażu i instruktorzy z salonu fitness. Obiekt posiada też profesjonalne sale konferencyjne, które są w stanie pomieścić nawet 1000 osób.

Best Western Grand Hotel w Kielcach to doskonałe miejsce dla tych, którzy chcą zwiedzić przepiękne Kielce i z tej perspektywy podziwiać urokliwe Góry Świętokrzyskie.

Zapraszamy na stronę https://www.bestwestern.pl/hotele/destinations/hotels-destination/poland/hotele-w-sulejowie, gdzie znajdziemy więcej informacji o tych hotelach, a także możemy dokonać ich rezerwacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *