Części maszyn i figurki Bruder

Sklep internetowy e-skladnica.pl od wielu lat zajmuje się sprzedażą części zamiennych (zarówno oryginalnych, jak i wysokiej klasy zamienników) do ciągników i innych maszyn rolniczych. W ofercie sklepu znajdują się również fantastyczne zabawki rolnicze, przeznaczone dla dzieci już od trzeciego roku życia.

Jakościowe części zamienne

W sprzedaży znajduje się wiele części zamiennych do maszyn rolniczych, opryskiwaczy, beczkowozów, kombajnów i wielu innych. Od ich jakości zależy w dużej mierze kondycja oraz komfort użytkowania maszyn.

Bogaty asortyment części zamiennych

W asortymencie sklepu e-skladnica.pl znajdują się wysokiej jakości elementy ciągników i innych maszyn rolniczych, między innymi: łańcuchy napędowe, filtry paliwa, przeguby osiowe, sprzęgła, Hydromotor T-088 czy przekładnie. Oferowane sprzęgła zamienne doskonale zastępują części oryginalne, zapewniając dobrą pracę i wysoki komfort jazdy.

Figurki Bruder

Znakomitym uzupełnieniem zabawkowych maszyn i pojazdów marki Bruder są figurki ludzi i zwierząt. Zostały one wykonane z wysokiej jakości, bezpiecznych materiałów. Ręce i nogi ludzików firmy Bruder zginają się, umożliwiając swobodne wkładanie ich do wnętrza zabawkowych pojazdów. Niektóre figurki występują wraz z atrybutami wykonywanego zawodu. Znajdziemy tu więc robotników z niezbędnymi narzędziami, policjantów w mundurach, ratowników z wyposażeniem medycznym i wiele, wiele innych. Ludziki przedstawione są nie tylko podczas pracy, ale też w czasie aktywnego wypoczynku – jeżdżą konno, na nartach i na snowboardzie. Zabawki Bruder rozbudzają wyobraźnię dziecka oraz rozwijają jego zdolności manualne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *