Gdzie sprzedać mieszkanie z długami?

Jesteś właścicielem zadłużonego mieszkania? Jeżeli nie chcesz z niego korzystać, możesz je sprzedać. Jak znaleźć nabywcę na mieszkanie obciążone długami?

Mieszkanie z długami może być problemem

Kredyt hipoteczny, zadłużenie w spółdzielni lub wspólnocie mieszkaniowej, od dawna nieopłacane rachunki u dostawców mediów – gdy mieszkanie ma sporo długów, wówczas jego atrakcyjność w oczach potencjalnych klientów słabnie. Właśnie dlatego sprzedaż zadłużonego lokalu jest czasami bardzo trudna.

Gdy liczy się czas i pieniądze ze sprzedaży potrzebne są od razu, warto sprawdzić ofertę jak skup mieszkań za gotówę, w którym nieruchomość można odsprzedać błyskawicznie – także z długami.

Skup mieszkań za gotówkę – transakcja od ręki

Skupy nieruchomości zajmują się prowadzeniem transakcji nieruchomości, odkupując je bezpośrednio od klientów, z natychmiastową płatnością.

Czytamy na stronie skupnieruchomosciowy.pl, że atutem skupów jest możliwość sprzedaży mieszkań problematycznych, czyli także zadłużonych. Wówczas cena odkupu jest wprawdzie niższa od wartości nieruchomości, jednak z drugiej strony jest to wygodny sposób, by łatwo pozbyć się mieszkania razem z obciążającymi go długami.

Aby sprawdzić oferty w skupach nieruchomości, wystarczy skontaktować się z wybranymi firmami online, wysyłając do nich zapytanie o wycenę. Wyceny nieruchomości są bezpłatne i niezobowiązujące – nie obligują do sprzedaży mieszkania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *