Kolorowe felgi samochodowe – wyróżnią Twój samochód

Najczęściej w samochodach montuje się felgi czarne albo srebrne. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby zastosować felgi samochodowe w zupełnie innych kolorach. Dzięki nim możesz sprawić, że Twoje auto uzyska wyjątkowy wygląd!

Kiedy warto zdecydować się na kolorowe felgi do auta?

Kolorowe felgi do aut dostawczych to doskonała propozycja dla tych kierowców, którzy chcą, aby ich pojazd wyróżniał się na drodze.

Wybierając obręcze w ciekawych kolorach, możesz zatem uzyskać niebanalny efekt i jednocześnie wyrazić swój charakter i styl.

Kolory felg samochodowych – co oferują producenci?

W katalogach producentów felg samochodowych znajduje się wiele ciekawych modeli do wyboru, które można dopasować specjalnie do koloru karoserii lub detali pojazdu albo wybrać coś kontrastującego dla ekstrawaganckiego efektu.

Kolorowe felgi samochodowe są oferowane głównie jako aluminiowe. Warto pamiętać, że ceny tego typu obręczy są wyższe od standardowych barw.

Producenci oferują między innymi felgi samochodowe w kolorach złotym, czerwonym, fioletowym, kobaltowym – niebieskim, zielonym. Do dyspozycji są także felgi z malowaniem, na przykład z czerwonymi detalami na czarnym tle.

Jak samodzielnie zmienić kolor felg samochodowych?

Gdy nie chcesz decydować się na zakup nowego kompletu felg do samochodu, alternatywą jest pomalowanie obecnie używanych obręczy. Można malować zarówno felgi samochodowe stalowe, jak i aluminiowe.

Malowanie felg warto połączyć z ich odnowieniem, na przykład usunięciem rys, dlatego po takiej renowacji będą wyglądały naprawdę efektownie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *