Kompleksowa opieka trenerska

Jest takie miejsce, w którym nie tylko poznasz zalety treningu personalnego, ale dowiesz się, jak wzmocnić własną siłę podczas codziennych ćwiczeń. Poznasz również magiczne i zupełnie proste sposoby na to, by odżywiać się nie tylko zdrowo, ale przede wszystkim – prawidłowo. Poznaj z nami Body Mind Experts – mają ofertę dostosowaną do twoich potrzeb. A oto i szczegóły.

Trening pod czujnym okiem

Treningi personalne to nie tylko wymysł obecnych czasów, ale świetny pomysł na to, by skutecznie motywować ćwiczącego do aktywności fizycznej i szybciej osiągać wymarzone cele. Nie oszukujmy się – podczas zajęć prowadzonych pod czujnym okiem trenera personalnego z Body Mind Experts nie ma czasu na ociąganie się czy niedokładne wykonywanie ćwiczeń. Dzięki temu też efektywność takiego wysiłku fizycznego jest widoczna dużo szybciej, niż ćwiczyłoby się samemu. Do tego poziom motywacji zawsze jest wysoki, a rodzaj ćwiczeń – indywidualnie i optymalnie dobrany do realnych potrzeb każdego trenującego. Mamy też informację dla niezdecydowanych – istnieje możliwość umówienia się na próbny, pokazowy trening, po którym podejmie się decyzję o dalszej współpracy z trenerem. Dodatkowo do wyboru pozostaje kilka pakietów treningów – trenować można w dowolnie wybranej częstotliwości – od jednego spotkania w tygodniu, do nawet 4 treningów!

Żywienie pod kontrolą

Usługi oferowane w Body Mind Experts to także możliwość zasięgnięcia kompleksowej porady dietetycznej. Mowa zarówno o jednorazowej konsultacji, jak i przygotowaniu indywidualnego planu żywieniowego na cały tydzień. To, jaką opcję wybierze klient, zależne jest od indywidualnych wskazań i potrzeb. Zawsze jednak warto skonsultować swoje wątpliwości z doświadczonym w dziedzinie dietetyki fachowcem.

Da się trenować online?

Porady online, bez konieczności wychodzenia z domu, to odpowiedź Body Mind Experts na zabiegany, pełen aktywności zawodowej, współczesny świat. Warto więc skontaktować się bezpośrednio z trenerami, by ustalić niezbędną formę wsparcia i porozmawiać o własnych oczekiwaniach. Cele treningowe są już na wyciągnięcie ręki. Wystarczy po nie sięgnąć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *