Nieskończone możliwości profesjonalnej protetyki – dla wymagających

Braki w uzębieniu pojawiać się mogą z bardzo rozmaitych przyczyn – nierzadko będą następstwem nieszczęśliwych wypadków lub wynikać z niewłaściwych nawyków higienicznych. Jest jednak sposób na to, by móc cieszyć się pełnym uzębieniem przez dłuższy czas. Dobry dentysta w Chorzowie ma na to wiele sposobów. Jednym z nich jest dostęp do nowoczesnych rozwiązań w dziedzinie protetyki. Poznajmy je bliżej.

Rozwiązania w formule ruchomej

Pewnie większość z nas ma dziadków którzy korzystają z ruchomych, bo wyjmowanych protez. Dlatego też i nowoczesna protetyka w Chorzowie nie odchodzi od tych powszechnie znanych rozwiązań. Wśród protez ruchomych w dobrym gabinecie stomatologicznym znajdziemy takie protezy jak akrylowe całkowite i częściowe, szkieletowe, protezy Bioplast czy protezy Acetalowe. O tym jednak, która z nich najlepiej sprawdzi się w przypadku konkretnego pacjenta, zdecyduje nikt inny, jak doświadczony stomatolog. To on właśnie będzie wiedział najlepiej które z ruchomych protez sprawdzą się najlepiej w danym przypadku i które spełnią wszystkie oczekiwania pacjenta.

Protetyka na stałe – zaawansowane rozwiązanie

Dobry dentysta w Chorzowie oczywiście zaproponuje też swoim pacjentom stałe rozwiązania protetyczne, do których zaliczyć możemy licówki, korony dostępne zarówno jako wykonane z porcelany, jak i pełnoceramiczne, jak również mosty, dostępne również w dwóch opcjach: porcelanowej i adhezyjnej. Wszystkie z dostępnych rozwiązań wykonane są z najwyższej klasy składników kompozytowych, jak również z doskonałą precyzją i starannością stomatologiczną. Wszystko po to, by z powodzeniem mogły posłużyć nawet przez długie lata, skutecznie eliminując uczucie dyskomfortu i poprawiając ogólną pewność siebie u pacjenta.

Zasługujemy na piękny uśmiech

Bo móc cieszyć się pełnym i pięknym uzębieniem to jest właśnie to, czego tak poszukujemy i co uwielbiamy. I o co dbać powinniśmy każdego dnia, pojawiając się także regularnie na okresowych kontrolach u naszego stomatologa. Profesjonalna protetyka w Chorzowie to rozwiązanie z najwyższej półki z tych dostępnych – warto z niej korzystać.

One comment Add yours

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *