Nowe mieszkania na Pradze w Warszawie. Zobacz ceny!

Warszawska Praga jest jedną z popularnych dzielnic w Warszawie, która doskonale nadaje się dla osób poszukujących nowego mieszkania. To właśnie tam realizowana jest gama nowych inwestycji, które mogą zadowolić najbardziej wymagających klientów.

Dlaczego warto kupić mieszkanie na Pradze w Warszawie?

Praga jest obszarem znajdującym się w prawobrzeżnej części stolicy. To jedna z najpopularniejszych dzielnic Warszawy, która obecnie przeżywa swój renesans.

Na mieszkańców warszawskiej Pragi czeka szeroki wybór centrów handlowych, restauracji, kawiarni, a także wiele placówek edukacyjnych, terenów zielonych i popularne plaże nad Wisłą. Praga jest również doskonale skomunikowana z innymi dzielnicami Warszawy za pomocą metra oraz tramwajów i autobusów. Do centrum miasta można dostać się również spacerem.

Praga jest jednym z obszarów w Warszawie, gdzie aktualnie realizowana jest gama nowych inwestycji mieszkaniowych. To zatem świetne miejsce dla każdego, kto chciałby zakupić nowe mieszkanie w Warszawie w dogodnej lokalizacji.

Nowe mieszkania na Pradze – jak wybrać lokal dla siebie?

Osobom zainteresowanym ofertami jak nowe mieszkania Praga może zaprezentować paletę propozycji, wśród których znajdują się nowoczesne osiedla zapewniające wysoki komfort.

Inwestycje realizowane na terenie warszawskiej Pragi są doskonałym wyborem dla osób, które szukają nowego mieszkania dla siebie. Szeroka gama ofert pozwala wtedy na dobranie odpowiedniej nieruchomości do własnych potrzeb, między innymi pod kątem metrażu, kondygnacji, lokalizacji.

Ze względu na świetną lokalizację nowe mieszkania na Pradze są również popularne wśród inwestorów, którzy chcą ulokować w nich swoją gotówkę.

Nowe mieszkania na warszawskiej Pradze oferuje między innymi deweloper Victoria Dom, który realizuje tam inwestycję Metro Art. To nowoczesne osiedle mieszkaniowe, które położone jest bezpośrednio przy przystaniach tramwajowych i autobusowych. Do dyspozycji kupujących są lokale w różnych metrażach od około 30 metrów kwadratowych do ponad 80 metrów kwadratowych.

Z aktualnymi ofertami mieszkań na Pradze w ofercie dewelopera Victoria Dom można zapoznać się na jego stronie internetowej: victoriadom.pl.

Ile kosztują mieszkania na Pradze w Warszawie?

Aktualnie ceny mieszkań na warszawskiej Pradze wynoszą minimum 9-10 tysięcy złotych za metr kwadratowy nieruchomości. Średnia cena to około 13 tysięcy złotych za metr kwadratowy, natomiast przeciętna cena nieruchomości to około 680 tysięcy złotych.

Deweloperzy, w tym deweloper Victoria Dom, pomagają również swoim klientom w uzyskaniu finansowania na zakup nieruchomości. Fachowe doradztwo kredytowe pozwoli na wybranie najkorzystniejszej oferty wśród dostępnych kredytów hipotecznych w różnych bankach w Polsce.

Z aktualnymi ofertami deweloperów realizujących nowe mieszkania na Pradze można zapoznać się online.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *