Różne typy sukienek wieczorowych

Wydaje się dobór odpowiedniego fasonu sukienki wieczorowej do sylwetki to nic szczególnie trudnego, jednak nawet najwięksi specjaliści od mody twierdzą, że wiele kobiet ma z tym ogromny problem. Dlatego też, zanim udamy się na zakupy w celu wybrania sukienki wieczorowej, warto najpierw zapoznać się z kilkoma poradami, które mogą okazać się kluczowe w tym zakresie.

 

Sukienka wieczorowa poznań wiązana na szyi

 

Sukienka wiązana na szyi to bardzo eleganckie rozwiązanie, które niewątpliwie wyeksponuje i zaakcentuje sylwetkę danej kobiety, a także rysy twarzy, przy czym model ten doskonale odwraca uwagę od reszty ciała. Tu też jednak warto pamiętać, że wiązanie na szyi sprawia, że zostają podkreślone ramiona, na co muszą zwracać uwagę panie, które mają je bardziej rozbudowane. Tego typu sukienki wieczorowe z powodzeniem można polecić paniom o wyjątkowo szczupłej sylwetce.

 

Suknia wieczorowa w kształcie litery A

 

Sukienki wieczorowe w kształcie A to modele, które znakomicie podkreślają talię. W modelu tym góra sukienki jest dopasowana, zaś dół się rozszerza. Ten krój świetnie maskuje dodatkowe centymetry w dolnej części ciała, a co więcej, suknia w kształcie A jest polecana wszystkim, bez względu na wzrost. W modelu tym niezwykle efektownie prezentują się zarówno niskie, jak i wysokie kobiety, zaś panie o wyjątkowo kobiecych kształtach (a także szerokiej talii), również powinny czuć się w tym modelu komfortowo. Sukienki wieczorowe w kształcie litery A, skutecznie odwracają uwagę od dolnych części ciała, a skupiają się na okolicach biustu i talii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *