Zacisze w Mielnie

Wakacje to czas, w którym można odpocząć od codziennych trudów życia zawodowego oraz prywatnego. Aby jednak ten czas był udany, należy w przemyślany sposób wybrać miejsce wypoczynku. Wśród popularnych kierunków są kraje południowe, np. Włochy, Hiszpania, Francja, Grecja, Chorwacja, Portugalia, Cypr, Turcja, Egipt, czy Tunezja. Wiele osób wybiera jednak Morze Bałtyckie i jeden z wielu polskich kurortów nadmorskich.

Atrakcje w Mielnie

Miejscem, do którego niejeden turysta chciałby wrócić, jest Mielno. To niezwykłe miasto pełne rozrywkowego, gwarnego życia, a także wspaniałej natury, czystego powietrza i innych atrakcji. Wśród nich jest Jezioro Jamno, które jest doskonałą okazją dla fanów sportów wodnych oraz wędkowania. Do długich spacerów idealnie nadaje się za to Promenada Przyjaźni mająca ponad 100-letnią tradycję. Przebywając w Mielnie, jednym z obowiązkowych punktów odwiedzin jest także Latarnia Morska w Gąskach – druga co do wielkości latarnia w Polsce. Żeby wakacje w Mielnie były udane, warto wybrać dobry nocleg.

Pensjonat Zacisze w Mielnie

Osoby, które ponad rozrywkowy tryb życia cenią sobie odpoczynek w spokoju, z pewnością będą zainteresowania ofertą, którą prezentuje Pensjonat Zacisze Blisko Morza. Leśna, skromna okolica pozwala na oddalanie się od żywiołowego centrum, a zarazem dzięki dogodnej lokalizacji powoduje, że turysta ma bardzo blisko, zarówno do Morza Bałtyckiego, jak i Jeziora Jamno.

Pensjonat Zacisze – oferta

W ofercie Pensjonaty w Mielnie – Zacisze znajduje się 16 różnych pokoi. Mogą się w nich zakwaterować zarówno jedna, jak i dwie osoby. Niektóre pokoje dwuosobowe mają również balkon. Najwyższe ceny są w lipcu i w sierpniu, a więc w miesiącach najbardziej obleganych przez turystów. Wtedy to jednoosobowy pokój kosztuje 260 złotych, podczas gdy pokój w wersji Deluxe 420 złotych. Zaletą zakwaterowania w tym okresie jest też obiad w formie szwedzkiego stołu wliczony w cenę. Z kolei w czerwcu ceny kształtują się na poziomie od 160 złotych do 320 złotych, natomiast we wrześniu i październiku od 140 złotych do 260 złotych.
Pensjonat Zacisze w Mielnie oferuje także możliwość wypożyczenia łóżeczka dla dzieci w cenie 20 złotych oraz pobyt psa za specjalną dopłatą 40 złotych. Goście pensjonatu mają również możliwość wypożyczania akcesoriów plażowych oraz sportowych. W każdym z pokoi znajduje się Wi-Fi, łazienka, oraz telewizor. Oferta Pensjonatu Zacisze zainteresuje więc całkiem różne grupy osób – zarówno paczkę przyjaciół, rodziny, jak i wielbicieli zwierząt oraz samotników chcących przeżyć przygodę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *