Zaproszenia ślubne jedyne w swoim rodzaju

Zaproszenia ślubne to bardzo trudny wybór dla przyszłych małżonków. Zwykle przyszła Panna Młoda wertuje niezliczoną ilość sklepów internetowych i stacjonarnych w poszukiwaniu tego jednego jedynego… zaproszenia, ale nie może trafić na nic, co mogłoby zaspokoić jej wymagania. Zaproszenia na ślub są bardzo ważne i nie można tego bagatelizować.

Rysunek zamiast kwiatka

Oryginalne zaproszenia ślubne z karykaturą młodej pary to jest właśnie to, czego poszukuje wymagająca narzeczona. Po odnalezieniu miejsca, w którym coś takiego można otrzymać należy puścić wodze wyobraźni i oddać się marzeniom konkretnie je później nakreślając, aby rysownik był w stanie nanieść je na papier w odpowiedni, uroczysty sposób. Zdjęcie obojga przyszłych małżonków będzie niezwykle pomocne, a wręcz niezbędne, żeby zachować uderzające podobieństwo i dodać charakterystyczne elementy, jakie kojarzą się im ze sobą. Jeżeli on dużo gra na rysunku będzie komputer. Jeśli ona kocha biegać, na rysunku może być w sukni ślubnej i butach sportowych – granicami jest jedynie wyobraźnia.

Format i kolorystyka

Wymiary zaproszenia i jego kolorystyka zależą wyłącznie od upodobań i wymagań klienta, który może się również zdać na firmę, która od początku, kompleksowo zajmie się całym zaproszeniem. Od narysowania karykaturalnej, ale pełnej szacunku dla przyszłej młodej pary okładki, aż po ozdobne przyklejenie rysunku na tę okładkę, pod wypisanie wybranej treści w środku zaproszenia w wybranym przez parę klientów rozmiarze. Indywidualne ozdoby, takie jak ramka z koronki, świecący pasek z boku, czy osobno przyklejane serduszko – wszystko można zamówić i przedyskutować z wykonawcą, który jest niezwykle otwarty na wszelką współpracę. Zaproszenia stworzone z sercem w piersi i fachem w ręku będą perfekcyjnie dopasowane do potrzeb i pozostaną wspaniałą pamiątka ślubną, którą warto wkleić do albumu razem ze zdjęciami, które ukażą się dużo, dużo później.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *