Żebrowa proteza piersi – czym się charakteryzuje?

Protezy piersi są produkowane z nowoczesnych tworzyw, które zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa. Certyfikowane materiały nie zawierają w sobie żadnych toksycznych tworzyw, a ponadto są łagodne dla skóry. Właśnie dlatego odzyskanie pewności siebie po przebytej chorobie stanie się łatwiejsze. Niemal każdy dobry sklep dla amazonek posiada w swojej ofercie protezy żebrowej. Poniżej opisano, czym się one charakteryzują.

Model dla kobiet aktywnych

Protezy o budowie żebrowej to prawdziwy strzał w dziesiątkę dla pań aktywnych, które nie chcą rezygnować z intensywnych treningów. Specyficzna budowa zapewnia ponadprzeciętne parametry użytkowe. Nie trzeba obawiać się spadku komfortu, czy też swobody. Wewnętrzna część protezy nie jest idealnie gładka, co sprzyja odprowadzaniu wilgoci.

Modele żebrowe genialnie sprawdzają się podczas pływania. Umożliwiają one szybki odpływ wody, dzięki czemu waga protezy nie zwiększa się. Dodatkowym atutem jest fakt, że nie zmieniają one swojego położenia, co pozwala uniknąć wielu kłopotliwych sytuacji.

Dodatkowe komory powietrzne

Protezy żebrowe posiadają dodatkowe komory powietrzne, co przekłada się na wysoki poziom wentylacji. Jest to szczególnie ważne dla pań, które borykają się z nadmierną potliwością. Zastosowane do produkcji tworzywa pozostają suche, a jednocześnie lekkie.

Dobrze dopasowany stanik również podnosi poziom wygody. Bielizna dla amazonek sprawdza się o wiele lepiej niż klasyczna. Jest ona w pełni przystosowana do potrzeb kobiet po amputacji piersi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *