Czy kolektory danych ułatwiają pracę (LoMag)?

Zarządzanie magazynem nie zawsze jest prostym zadaniem. Właśnie dlatego warto jest rozważyć wdrożenie profesjonalnego oprogramowania LoMag. Wydaje się być to najlepszym rozwiązaniem dla tych, którzy pragną zaoszczędzić czas, a także zmniejszyć ryzyko pojawienia się nieprawidłowości. Na uwagę zasługują również dodatkowe akcesoria, dzięki którym możliwe jest usprawnienie pracy. Jednym z nich jest kolektor danych.

Błyskawiczne skanowanie kodów

Na uwagę zasługuje fakt, że kolektory danych umożliwiają skanowanie kodów kreskowych. To właśnie dzięki temu wprowadzenie produktów do systemu stanie się łatwiejsze. Bezprzewodowy czytnik wystarczy jedynie przyłożyć do danego towaru. Oznacza to, że nie musimy wprowadzać żadnych danych ręcznie. Gwarantuje to wysoki poziom swobody i komfortu. Jest to najlepsza opcja w przypadku rozbudowanego asortymentu. W takim przypadku ciężko jest sobie wyobrazić samodzielne wprowadzanie kodów, gdyż byłoby to męczące, a jednocześnie czasochłonne. Bezprzewodowy czytnik jest prosty i bezproblemowy w obsłudze, co również stanowi dużą zaletę.

Bezproblemowy przesył danych

Trzeba wiedzieć, że kolektory danych posiadają nowoczesny system, który gwarantuje wysoki poziom funkcjonalności i niezawodności. Zapamiętane w pamięci urządzenia informacje mogą zostać przesłane do oprogramowania. Program magazynowy LoMag zapewnia pełną synchronizację, co znacząco ułatwia pracę. Warto również wspomnieć o autorskim oprogramowaniu na Androida, dzięki któremu dane zapisywane są automatycznie w bazie programu.

Polecane urządzenia: https://www.lomag.pl/PolecaneUrzadzenia/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *