Czystość bez kompromisów – profesjonalne środki do pielęgnacji wnętrza samochodu Xpert

Brytyjska firma Xpert specjalizuje się w produkcji środków do car detailingu. W jej rozbudowanym katalogu kosmetyków znajduje się również gama środków do pielęgnacji wnętrza auta. Co warto przetestować?

APC Detergent – uniwersalny środek do czyszczenia

APC, czyli all-purpose cleaner to rodzaj detergentów, które doskonale radzą sobie z różnymi, także trudnymi zabrudzeniami samochodu. Sprawdzają się również we wnętrzu pojazdu, by czyścić tapicerkę, elementy plastikowe i inne części.

Poprzez wysoką jakość i potwierdzające ją liczne pozytywne opinie Xpert APC Detergent stał się jednym z chętnie wybieranych środków typu APC w salonach car detailingu.

Natural Look – dressingi do kokpitu

Aby nadać atrakcyjny wygląd oraz przyjemny zapach desce rozdzielczej, Xpert opinie stworzył trzy skuteczne dressingi do samochodu w serii Natural Look.

Dressingi Natural Look to kosmetyki samochodowe, które nadają kokpitowi estetyczny, naturalny wygląd i jednocześnie pokrywają go warstwą ochronną zabezpieczającą przed osadzaniem się kurzu i szkodliwym wpływem promieni UV.

Do wyboru są trzy zapachy dressingu Natural Look Xpert:
– Wiśnia
– Cytryna
– Morska Bryza

Środki do czyszczenia tapicerek tkaninowych i skórzanych

W ofercie Xpert można znaleźć też pełną gamę kosmetyków przeznaczonych do czyszczenia tapicerek z tkaniny i ze skóry.

Do czyszczenia tapicerek tkaninowych oraz dywaników z tkanin przeznaczony jest płyn Hydrofoam, który usuwa nawet bardzo silne zabrudzenia.

Do tapicerek skórzanych przeznaczone są dwa produkty. Są to płyn Leather Cleaner do czyszczenia powierzchni skórzanej oraz odżywka do skóry Leather Plus, która nadaje elastyczność i wydłuża jej trwałość.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *