Dlaczego Twoja firma w Holandii powinna mieć wirtualne biuro?

Posiadanie zarejestrowanego adresu w Holandii może być bardzo korzystne dla Twojej firmy. Dlaczego wirtualny adres holenderski jest tak korzystny? Ten artykuł daje cztery korzyści z zarejestrowania firmy na holenderskim adresie prawnym.

1. Holenderski zasiłek podatkowy

Niderlandy mają niższe stawki podatku dochodowego od osób prawnych niż sąsiednie kraje UE i atrakcyjne traktaty podatkowe. W celu zabezpieczenia holenderskiego prawa podatkowego do zastosowania w Twojej firmie, holenderska substancja podatkowa jest wymagana. Substancję podatkową można opisać jako mającą obecność w danym kraju. Nie jest to forma prawna, która ma znaczenie dla określenia substancji podatkowej. Posiadanie spółki z siedzibą w Holandii nie czyni, że może on automatycznie korzystać z korzyści wynikających z holenderskich traktatów podatkowych lub kwalifikują się jako holenderskiego rezydenta podatkowego. Większość krajów podąża za kryteriami OECD w celu określenia substancji podatkowej. Najważniejszymi kryteriami są miejsce przygotowania i przyjęcia decyzji zarządczych oraz adres siedziby.

2. Bliskość klientów

Mieć biuro lub oddział w pobliżu klientów, a także do partnera biznesowego i inwestorów, również pozostaje w dobie Internetu bardzo ważne. Ponieważ odległość jest kluczem do kilku ważnych aspektów prowadzenia działalności gospodarczej, takich jak czas na dostarczenie pakietów do konsumentów, regularne spotkanie osobiście z klientami, lub zapewnienie wysokiego poziomu wsparcia. Region Zachodnioeuropejski oferuje bardzo lukratywny rynek. W odległości 500 km od Holandii, 170 000 000 potencjalnych konsumentów można osiągnąć i w odległości 1000 kilometrów nawet 244 000 000 potencjalnych konsumentów.

3. Marka „Made in Holland”

Marka „Made in Holland” jest na całym świecie ugruntem. Holendrzy mają reputację niezawodnych partnerów handlowych, którzy dostarczają dobrej jakości towary i usługi oraz płacą rachunki na czas. Holandia, znana z ducha przedsiębiorczości i myślenia, jest domem dla prosperujących kreatywnych i innowacyjnych firm. Holandia przyciąga utalentowanych umysłów ze wszystkich kontynentów, co czyni go jednym z najbardziej zróżnicowanych na świecie ośrodków twórczych i badawczych talentów. Posiadanie podmiotu prawnego lub oddziału z adresem wirtualnym w Holandii to atrakcyjny sposób na zapewnienie sprzedaży produktu dodatkowym doładaniem przez holenderski wygląd.

4. Profesjonalny wizerunek

Rozpoczęcie działalności gospodarczej, w szczególności Self-właścicieli, często mają swoją działalność na ich adres domowy, aby zaoszczędzić koszty. Adres zamieszkania na Twojej stronie nie jest tak profesjonalny, patrząc jako adres biurowy w dzielnicy biznesowej. A gdzie będzie można organizować spotkania z klientami, partnerami biznesowymi, inwestorami i perspektywami? Zarejestrowany adres w wirtualnym biurze umożliwia nawet korzystanie z adresu biurowego w doskonałej lokalizacji w Amsterdamie przy minimalnych kosztach. Poza tym, zarejestrowane adresy są oferowane z krótkimi warunkami wynajmu. Udostępnione operatorzy biurowi oferują usługę łatwego rozszerzenia zarejestrowanego adresu z użyciem sali konferencyjnej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *