Fińska technologia oczyszczania powietrza

Istnieją różne rodzaje technologii oczyszczania powietrza. Wśród nich można wyróżnić między innymi fińską. Wykorzystywane są w niej urządzenia takie jak oczyszczacze powietrza LIFAair.

Oczyszczacze powietrza LIFAair

Oczyszczacze powietrza LIFAair to urządzenia, które pracują w fińskiej technologii oczyszczania powietrza. Aktualnie w Polsce w sprzedaży są dwa modele tych oczyszczaczy. Każdy z nich można kupić ze stacją pomiarową lub bez niej. Urządzenie to jest wykorzystywane w szczególności do użytku domowego. Posiada ono bardzo skuteczne możliwości filtracyjne, dzięki którym możliwe jest usunięcie do 100% zanieczyszczeń znajdujących się w powietrzu. Możliwe jest to dzięki wykorzystaniu dwóch rodzajów filtrów, wśród których można wymienić filtr HEPA oraz filtr węglowy, które są dodatkowo poprzedzone filtrem wstępnym.

Zalety oczyszczaczy powietrza

Oczyszczacze powietrza typu fińskiego wraz ze stacją pomiarową posiadają szereg zalet. Przede wszystkim jest możliwa pełna kontrola nad pracą danego urządzenia, a także kontrola nad jakością powietrza. Dzięki stacji pomiarowej możliwe jest sterowanie urządzeniem z każdego, dowolnego miejsca. Istotna jest także możliwość sprawdzenia stanu filtra, który posiada dość długą żywotność. Oczyszczacze powietrza LIFAair posiadają wszelkie niezbędne atesty i certyfikaty. Ich praca jest skuteczna oraz przede wszystkim bardzo efektywna. Urządzenia te są polecane są każdej osobie, która dba o jakość powietrza wewnątrz pomieszczeń.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *