Mieszkania we Wrocławiu w ofercie pod klucz. Ile kosztują?

Nie masz czasu na szukanie materiałów do wykończenia mieszkania? Zależy Ci na szybkiej przeprowadzce do nowego lokum? Skorzystaj z ofert wykończenia pod klucz, które obecnie dostępne są także we Wrocławiu. Na jaki koszt trzeba się przygotować?

Wykończenie pod klucz – na czym polega usługa?

Mieszkanie oddawane klientowi w stanie deweloperskim nie jest jeszcze gotowe do użytkowania. Wymaga przeprowadzenia szeregu prac wykończeniowych, między innymi wykonania podłóg, wykończenia ścian, realizacji łazienki. Kupujący może wykonać potrzebne roboty samodzielnie lub zamówić ekipę.

Alternatywą dla zakupu mieszkania w stanie deweloperskim jest zamówienie usługi pod klucz. Wtedy prace wykończeniowe realizuje deweloper lub współpracująca z nim firma. Jedynym zadaniem klienta jest wybranie pakietu wykończeniowego oraz materiałów.

Ceny wykończenia mieszkania pod klucz we Wrocławiu

W stanie pod klucz można zakupić także mieszkania we Wrocławiu. Oferuje je większość firm deweloperskich działających na wrocławskim rynku.

U dewelopera Dachbud oferta mieszkań we wszystkich inwestycjach jest dostępna z usługą pod klucz. Deweloper oferuje kilka pakietów, z których najtańszy kosztuje 879 zł za m2, natomiast najdroższy 1979 zł za m2 nieruchomości. Wobec tego mieszkanie o metrażu 50 m2 z wykończeniem pod klucz będzie droższe średnio o około 40-70 tys. złotych.

Dachbud – deweloper Wrocław – oferuje usługę we współpracy ze sprawdzoną firmą wykonującą projekty i wykończenia nieruchomości, zapewniając swoim klientom dostęp do pomocy ekspertów w tej dziedzinie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *