Multimedialna sala na szkolenia i konferencje nad morzem w województwie pomorskim.

To ważne aby sala, w której chcemy zorganizować spotkanie była w pełni wyposażona multimedialnie. Jeżeli takiego miejsca szukacie w województwie pomorskim, warto zajrzeć tu: http://www.salekonferencyjne.pl/wojewodztwo/pomorskie/

Sala konferencyjna w Hotelu Wodnik
Lokalizacja: Kościuszki 5, Ustronie Morskie,
Kontakt: 94 35-33-100,
720809950

Hotel Wodnik znajdujący się w pięknej miejscowości położonej nad samym morzem, to świetne miejsce na zorganizowanie wszelkich spotkań biznesowych.
Do dyspozycji gości, hotel oddaje jedną salę z widokiem na morze, która zmieści od dziesięciu do siedemdziesięciu gości, w zależności od ustawienia stołu. Sala jest w pełni multimedialnie wyposażona. Jest rzutnik, ekran multimedialny, mikrofon czy tablica magnetyczna.
Hotel oferuje również pomoc wykwalifikowanego personelu, który zadba o to, aby całość przebiegła profesjonalnie i bez niespodzianek. Oprócz pięknych widoków goście mogą wypoczywać i korzystać z wszystkich hotelowych atrakcji.

Jeżeli chcecie zobaczyć inne multimedialne sale konferencyjne warto zerknąć tu:
http://www.nadmorzem.salekonferencyjne.pl/

Sala konferencyjna w Willi Marea
Lokalizacja: Chrobrego 38, Sopot,
Kontakt: 585 558 480,
572 310 800

Sala konferencyjna w Willi Marea jest klimatyzowana oraz w pełni wyposażona multimedialnie w rzutnik, flipchart, czy mikrofon bezprzewodowy. Sala pomieści trzydzieści pięć osób w zależności od ułożenia stołów. Oprócz tego goście mogą korzystać z bezpłatnego internetu oraz z możliwości jakie daje pobyt nad morzem

Sale konferencyjne w Villi Antonina
Lokalizacja: Obrońców Westerplatte 36A, Sopot,
Kontakt: 58 710 00 09

Sopot to piękne miejsce na zorganizowanie konferencji. W Villi Antonina do dyspozycji są dwie w pełni wyposażone w multimedialny sprzęt sale. Obie, mają odpowiednie do tego typu spotkań oświetlenie oraz nagłośnienie. Są klimatyzowane oraz posiadają dodatkowy ekran.
Do dyspozycji gości jest także bezpłatny internet.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *