Multimedialna sala na szkolenia i konferencje nad morzem w województwie pomorskim.

To ważne aby sala, w której chcemy zorganizować spotkanie była w pełni wyposażona multimedialnie. Jeżeli takiego miejsca szukacie w województwie pomorskim, warto zajrzeć tu: http://www.salekonferencyjne.pl/wojewodztwo/pomorskie/

Sala konferencyjna w Hotelu Wodnik
Lokalizacja: Kościuszki 5, Ustronie Morskie,
Kontakt: 94 35-33-100,
720809950

Hotel Wodnik znajdujący się w pięknej miejscowości położonej nad samym morzem, to świetne miejsce na zorganizowanie wszelkich spotkań biznesowych.
Do dyspozycji gości, hotel oddaje jedną salę z widokiem na morze, która zmieści od dziesięciu do siedemdziesięciu gości, w zależności od ustawienia stołu. Sala jest w pełni multimedialnie wyposażona. Jest rzutnik, ekran multimedialny, mikrofon czy tablica magnetyczna.
Hotel oferuje również pomoc wykwalifikowanego personelu, który zadba o to, aby całość przebiegła profesjonalnie i bez niespodzianek. Oprócz pięknych widoków goście mogą wypoczywać i korzystać z wszystkich hotelowych atrakcji.

Jeżeli chcecie zobaczyć inne multimedialne sale konferencyjne warto zerknąć tu:
http://www.nadmorzem.salekonferencyjne.pl/

Sala konferencyjna w Willi Marea
Lokalizacja: Chrobrego 38, Sopot,
Kontakt: 585 558 480,
572 310 800

Sala konferencyjna w Willi Marea jest klimatyzowana oraz w pełni wyposażona multimedialnie w rzutnik, flipchart, czy mikrofon bezprzewodowy. Sala pomieści trzydzieści pięć osób w zależności od ułożenia stołów. Oprócz tego goście mogą korzystać z bezpłatnego internetu oraz z możliwości jakie daje pobyt nad morzem

Sale konferencyjne w Villi Antonina
Lokalizacja: Obrońców Westerplatte 36A, Sopot,
Kontakt: 58 710 00 09

Sopot to piękne miejsce na zorganizowanie konferencji. W Villi Antonina do dyspozycji są dwie w pełni wyposażone w multimedialny sprzęt sale. Obie, mają odpowiednie do tego typu spotkań oświetlenie oraz nagłośnienie. Są klimatyzowane oraz posiadają dodatkowy ekran.
Do dyspozycji gości jest także bezpłatny internet.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *