Wyjątkowe stropy Vektor

Na rynku budowlanym od dłuższego już czasu można zauważyć produkt wyjątkowy, który cieszy się niezwykle dużym zainteresowaniem. Ze względu na swoją szeroką gamę zalet, wyeliminował konkurencję i stał się liderem. O jakim produkcie mowa?

Niezawodny strop Vektor

Okazuje się, że to właśnie strop sprężony cieszy się tak wielką popularnością. Co doceniają w nich klienci? Po pierwsze, jego montaż jest bardzo łatwy i szybki. To sprawia, że sama instalacja nie jest czasochłonna, a przez to i żmudna. W kilka chwil możemy cieszyć się gotowym produktem.

Kolejnym plusem stropów Vektor jest wysoka dźwiękoszczelność. Jeśli do tej pory przeszkadzały nam hałasy dochodzące z zewnątrz, po zainstalowaniu tych produktów będziemy mogli cieszyć się większym komfortem i ciszą. Wiele osób bagatelizuje wybór stropu. Przez to w przyszłości dochodzi do sytuacji, w których trzeba go wymienić, bo okazał się niedźwiękoszczelny po latach. Dlatego tak ważne jest wybranie najwyższej jakości produktów, jakim jest np. strop smart.

Strop sprężony i jego właściwości

Stropy te wyróżnia gładka powierzchnia. Co więcej, w środku możliwe jest ukrycie izolacji. Są przy tym przyjazne dla środowiska i nie wytwarzają żadnych szkodliwych substancji podczas wielu lat użytkowania. Nic więc dziwnego, że strop gestozebrowy cieszy się tak wielkim zainteresowaniem.

Podstawą stropów Vektor jest płyta żebeltowa, dodatkowo zabezpieczona kratownicami. Dzięki temu możliwe jest wzmocnienie połączeń i zwiększenie przyczepności do betonu konstrukcyjnego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *