Wypoczynek w hotelach Best Western

Marka Best Western to ewenement w branży hotelowej. Jest to grupa hotelowa, która działa na rynku już od ponad siedemdziesięciu lat. Siedziba firmy mieści się w Arizonie, w mieście Phoenix. Co ciekawe, w ciągu ostatnich lat marka rozrosła się bardzo szybko, tak że obecnie w jej obrębie działa ponad 4200 hoteli na całym świecie. Best Western oferuje swoim klientom bardzo preferencyjne warunki, dzięki czemu do programu lojalnościowego należy już około 40 milionów ludzi z różnych krajów.

Trochę więcej o grupie Best Western

Warto wspomnieć, że działalność grupy Best Western obejmuje już ponad 100 krajów na całym świecie. Bardzo ciekawy jest fakt, że każdy hotel wchodzący w skład grupy działa jako niezależna placówka, która dzięki stronie www.bestwestern.pl może dzielić z innymi system rezerwacyjny, programy zakupowe i lojalnościowe. Tym, co szczególnie chwalą sobie klienci, jest fakt, że na stronie internetowej grupy w kilka chwil można zarezerwować nocleg w dowolnym hotelu na całym świecie. Grupa daje także klientom gwarancję najniższej ceny – przy rezerwacji ze strony internetowej www.bestwestern.pl klienci, którzy znajdą identyczną ofertę w niższej cenie, mogą zgłosić reklamację i niezwłocznie otrzymają bon o wartości 100 $ do wykorzystania w placówkach sieci.

Best Western Business Advantage

Wspominając o marce Best Western, nie sposób nie wspomnieć o ich wyjątkowej ofercie dla firm małej i średniej wielkości. Best Western Business Advantage oferuje właścicielom przedsiębiorstw 10% rabatu na pobyt w hotelach marki oraz 10% punktów bonusowych do wykorzystania w ramach przyszłych pobytów. Właściciele firm szukający oszczędności zdecydowanie powinni zwrócić uwagę na program biznesowy Best Western, z którym wiąże się wiele ekskluzywnych promocji i ofert.

Podsumowując, mało która marka może pochwalić się takim globalnym zasięgiem, jak Best Western właśnie. O wysokiej jakości świadczonych usług świadczy cała masa nagród i wyróżnień zdobywanych przez cały okres funkcjonowania firmy. Śmiało można stwierdzić, że pod tym względem marka bije rekordy w branży hotelowej. Wystarczy zajrzeć na stronę www.bestwestern.pl, by przekonać się, że podróżować zarówno po Polsce, jak i po całym świecie można w sposób szybki, tani i przyjemny. Wiele zadowolonych opinii, które można znaleźć w sieci, na pewno również przemawia za tym, że Marka Best Western przywiązuje ogromną wagę do jakości świadczonych przez siebie usług oraz robi wszystko, by zadowolić szerokie grono klientów na całym świecie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *