Wyśmienita kawa w biurze. Jaki ekspres warto kupić?

Zastanawiasz się, jak poprawić satysfakcję pracowników w biurze Twojej firmy? Pomyśl o zainwestowaniu w nowoczesny ekspres do kawy! Jakie urządzenie kupić? Poznaj polecane modele i ich najważniejsze funkcje.

Ekspres do firmy – jaki rodzaj będzie najlepszy?

Kawę w firmie można zaparzać na różne sposoby. Aby pracownicy mogli przygotowywać ją łatwiej i rozkoszować się jej wyśmienitym smakiem, warto zdecydować się na ekspres do firmy. Nie każdy typ ekspresu nada się jednak do użytku biurowego. Co warto wybrać?

W biurze najlepiej sprawdzają się ekspresy ciśnieniowe automatycznie. To rodzaj ekspresów, które zaparzają kawę pod ciśnieniem i robią to automatycznie, dlatego nie wymagają one czasochłonnej obsługi ze strony użytkownika.

W tej kategorii bardzo popularne są ekspresy partner Franke – szwajcarskiej marki, która od lat zajmuje się produkcją wysokiej klasy sprzętów. Szeroka gama modeli powoduje, że można łatwo dopasować je do wielkości biura i indywidualnych potrzeb.

Jaki ekspres kawowy do biura wybrać?

Dobry ekspres do kawy do biura powinien wyróżniać się poniższymi cechami:
– Wysoka wydajność – odpowiadająca liczbie kaw, jakie mają być każdego dnia przygotowywane w biurze.
– Prosta obsługa – doskonałym wyborem będzie ekspres z wyświetlaczem dotykowym, który pozwala na łatwy wybór napoju i jego parametrów.
– Szerokie menu z napojami – każdy z pracowników może wtedy łatwo wybrać najlepszy rodzaj kawy dla siebie.
– Łatwe czyszczenie – dzięki zautomatyzowanemu systemowi czyszczenia jak w ekspresach Franke można łatwiej zachować idealną higienę urządzenia i cieszyć się z wyśmienitego smaku kawy za każdym razem.

Obecnie ekspres do kawy do biura można kupić na własność, wyleasingować albo wypożyczyć. Oferty dostępne są online.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *