Wyśmienita kawa w biurze. Jaki ekspres warto kupić?

Zastanawiasz się, jak poprawić satysfakcję pracowników w biurze Twojej firmy? Pomyśl o zainwestowaniu w nowoczesny ekspres do kawy! Jakie urządzenie kupić? Poznaj polecane modele i ich najważniejsze funkcje.

Ekspres do firmy – jaki rodzaj będzie najlepszy?

Kawę w firmie można zaparzać na różne sposoby. Aby pracownicy mogli przygotowywać ją łatwiej i rozkoszować się jej wyśmienitym smakiem, warto zdecydować się na ekspres do firmy. Nie każdy typ ekspresu nada się jednak do użytku biurowego. Co warto wybrać?

W biurze najlepiej sprawdzają się ekspresy ciśnieniowe automatycznie. To rodzaj ekspresów, które zaparzają kawę pod ciśnieniem i robią to automatycznie, dlatego nie wymagają one czasochłonnej obsługi ze strony użytkownika.

W tej kategorii bardzo popularne są ekspresy partner Franke – szwajcarskiej marki, która od lat zajmuje się produkcją wysokiej klasy sprzętów. Szeroka gama modeli powoduje, że można łatwo dopasować je do wielkości biura i indywidualnych potrzeb.

Jaki ekspres kawowy do biura wybrać?

Dobry ekspres do kawy do biura powinien wyróżniać się poniższymi cechami:
– Wysoka wydajność – odpowiadająca liczbie kaw, jakie mają być każdego dnia przygotowywane w biurze.
– Prosta obsługa – doskonałym wyborem będzie ekspres z wyświetlaczem dotykowym, który pozwala na łatwy wybór napoju i jego parametrów.
– Szerokie menu z napojami – każdy z pracowników może wtedy łatwo wybrać najlepszy rodzaj kawy dla siebie.
– Łatwe czyszczenie – dzięki zautomatyzowanemu systemowi czyszczenia jak w ekspresach Franke można łatwiej zachować idealną higienę urządzenia i cieszyć się z wyśmienitego smaku kawy za każdym razem.

Obecnie ekspres do kawy do biura można kupić na własność, wyleasingować albo wypożyczyć. Oferty dostępne są online.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *